• repliky hodinek
  • repliky breitling
  • Značka řekl, že vzhledem k tomu, že hlavní aktiva smartphone je jeho displej a ergonomické rozhraní, B55 nositelé mohou používat svůj telefon dělat určité úpravy na hodinky, jako časově nastavení, časových pásem, alarmů, zobrazení a provozních parametrů, jako je noční režim. To také měl jednoduchou, režim logické řízení, který zahrnuje výběr funkcí otáčením korunu, stejně jako funkci aktivace / deaktivace, které mohou být přístupné pomocí dvou tlačných kusů. Uživatelé mohou také nahrávat výsledků různých měření - jako je odletech letadel - od chronografu do smartphonu, což jim umožňuje ukládání informací, sdílet nebo číst jednodušší. průmysl
    B55 Připojeno může být také „nástroj Konečný pilota,“ vychází z replik hodinek Breitling, protože nabízí výběr z inovativních funkcí včetně elektrického otáčkoměr, odpočítávání / počítat systém a letectví-orientované " chrono letu“zařízení, které mohou zaznamenávat časy odletů a zároveň pamatovat čas vzletu, přistání čas začátku a datum. Nazývá Caliber B55 Připojeno je obousměrná komunikace mezi stopek a telefonu „umožňuje dva nástroje pro vytvoření dokonale komplementární pár, kterým je každý používá pro to, co dělá nejlépe, "řekl Breitling replika. Smartwatches opravdu jsou žhavým tématem ve světě nositelná elektronika; Apple minulý týden oznámil, že 10.dubna bude datum spotřebitelé mohou předobjednat Apple Watch a Swatch Group říká, že to nebude vyrábět mini mobilní telefon, ale vstoupí do SmartWatch pole uvnitř omezeného aspect.The hodinky by mohly být dobíjeny přes hlavní sítě nebo třeba USB portu počítače.

    Dva „ultra-čitelné“ LCD obrazovky mají podsvícení systém s vysokou intenzitou, kterou lze aktivovat stisknutím korunky nebo jakmile uživatel naklání zápěstí pod úhlem mnohem víc než 35 stupňů. replika Breitling řekl, že vyvinuli novou dobíjecí baterii pro tento nouze, která je silnější než 1,000x buněk, obvykle používaných v chronometru. B55 pracuje s Apple iPhone, ale Breitling neupřesnila, s jakými dalšími smartphony to opravdu funguje. B55 poskytuje technický vzhled, produkovaný v případě titanu, který má černý povlak na bázi uhlíku spolu s číselníkem ozdobený modrým bezdrátovou symbolem.