Kam dál?

O Společnosti - Naše cíle

Naše více jak dvacetilleté působení na trhu telekomunikací a slaboproudu je podloženo výsledky naší práce. Na zakázkách našich partnerů i na našich vlastních projektech jsme vždy odváděli práci s důrazem na kvalitu a časovou úsporu. Termíny dokončení pro nás nikdy nebyly prázdným pojmem.

Náš cíl

Naším cílem do budoucna je neustále se rozvíjet jak v oblasti poskytování služeb, ale také pokračovat v sebevzdělávání, jelikož odvětví kterému se věnujeme, se vyvíjí velice rychle. Chceme držet krok s novými technologiemi i postupy, abychom mohli nabídnout naše služby vždy v provotřídní kvalitě.

TESIM spol. s r.o. bude trvale patřit mezi 10 nejvýznamnějších dodavatelů a subdodavatelů špičkových řešení pro telekomunikace a datových sítí pro segment středních až velkých podniků a firem působících v ČR.

Plány do budoucna

Toto postavení chceme udržet trvalou intenzivní komunikací a úzkou spoluprací s našimi obchodními partnery. Budeme jim stále poskytovat takové produkty a služby, jak jsme činili dosud. V kvalitě a rychlosti, která vždy účinně podpoří jejich obchodní aktivity a napomáhá k dosažení jejich cílů.

x

Máte dotaz?

Pokud potřebujete více informací o našich produktech nebo službách, využijte formulář níže.

Ozveme se Vám co nejdříve. Děkujeme za Váš zájem.
 
Opište dole zobrazená čísla:
generated code